Yangın Kapıları Sac Kapılar ve Aksesuarları

ACİL ÇIKIŞ KAPILARI

Acil çıkış kapıları genellikle hastahane, okul, hapishane ve alış veriş merkezi gibi insanların toplu olarak bulundukları ve yasal olarak bunların hepsinde olması gereken kapılardır. Büyük felaketlerden biri yaşanırken en çok korku ve izdihamın yaşanağı yerler bu kalabalık yerlerdir. Bu sebeple acil çıkış kapıları en çok bu alanlara yapılmalıdır. Yapılan bu acil çıkış kapıları en çok felaketten kurtulmak için insanlara zaman kzanadırma konusunda yardımcı olacak yapı ve donanımlara sağlam bir şekilde yapılmalıdır.

Acil çıkış kapılarının amacı doğal afetler ve felaketler anında bölümler arası geçişi geciktirmek ve hatta engellemek içindir. Bunun yanında bu kapıların yanmaz özellikleri ile çıkan yangınlarda insanları dumandan ve 100 ateşten korumak ve yangının diğer alanlara da atlamasını engellemek için çok iyidir. Yapı olarak ikiye ayrılırlar. Bunlar; tek taraflı acil çıkış kapıları ve çift çapılı acil çıkış kapılarıdır.

Acil çıkış kapısı yaptırılacağı zaman yaptırılacak firma işini özenle ve çok dikkatli yapan bir firma olmalıdır. Firma acil çıkış kapısını yaparken hiç bir maldan kaçmamlıdır. Bu sebeple sizde yaptıracağınız kişinin emeğinin karşılığından kısmamalısınız . Karşılıklı hoş görü olması durumunda iki taraf da hem memnun kalır hem de acı sonuçlara katlanmak zorunda kalmaz . Yoksa o kadar insanın canını tehlikeye atmış olursunuz. Bu sebeple işi yaptırmadan evvel düzenli bir araştırma yapmalı ve firmalarınızı ona göre seçmelisiniz.

picture

İletişim

TELEFON : 0216 496 61 62 - 0216 374 86 70
0216 374 17 10
Fax: +90 ( 216 ) 496 06 11
Email: bilgi@mksmetal.com.tr
Adres: TOPSELVİ MAH.ESKİ YAKACIK YOLU
İHSAN SOK. NO:6 KARTAL /İSTANBUL