Yangın Kapıları Sac Kapılar ve Aksesuarları

GEÇMELİ KASA

Geçmeli kasa tuğla duvarla anahtar-priz montajına olanak veren plastik bir aparattır. Duvarda ve tavanda yüzeye monte edilebilen bu aparat güvenli ve kolay bir montaja sahiptir. Geçmeli kasa HFCPP ve CPP ham maddelerinden yapılmıştır. Bu hammaddeler Non-inflammable yani M1 tip PVC maddelerdir. Standart ve halojensiz ürünlerdir. IEC695’e göre alev alma ısısı HF CPP hammadde için 750oC, CPP için 650oC dir.

Geçmeli kasalar, 72 saat ısıl yaşlandırma deneyine tabi tutulmuş ve (-40° C)'den (+60°C) ye kadar ısı değişimine dayanıklı oldukları görülmüştür. Darbeye dayanıklı bu plastik aparatlar elektriksel yalıtım özeliğine sahiptirler. Suyun girişine karşı korumaları vardır ve alev yaymazlar. Ayrıca geçmeli kasalar ultraviyole ışınlara ve asit buharına karşı dayanaklı olabilecek bir tasarımla yapılırlar.

Aletsiz açılabilen erişim kapağına sahip olan geçmeli kasalar, opsiyonlu kapağa sahip olmaları sayesinde inşaat sırasında sıva artıklarının kasanın içine geçmesini engelleyen bir yapıya sahiptir. Modüler yapısı çoklu kullanım olanak tanır. Her yönden boru girişine uygun bir yapısı vardır. Geçmeli kasalar derin ve kısa olmak üzere iki tipe ayrılırlar. Derin kasalar priz montajlarında kalın kesitli kablolar ile rahat bir uygulamaya uygun tasarımlardır. Derin kasalar ortalama olarak 63–65 mm derinliğe sahiptir. Bu özellikleri ile en çok derin kasa tiplerinin yaygın olmasının yanı sıra kısa kasalar da fonksiyonellikleriyle çeşitli alanlarda kullanımda tercih edilir.
picture

İletişim

TELEFON : 0216 496 61 62 - 0216 374 86 70
0216 374 17 10
Fax: +90 ( 216 ) 496 06 11
Email: bilgi@mksmetal.com.tr
Adres: TOPSELVİ MAH.ESKİ YAKACIK YOLU
İHSAN SOK. NO:6 KARTAL /İSTANBUL