Yangın Kapıları Sac Kapılar ve Aksesuarları

KAPI AKSESUARLARI

Özellikle metal kapı ve kapı kasaları üretiminde yoğunlaşan ve insanların yoğun olarak hareketli olduğu alanlara ve büyük yerleşim yerlerine; yangın kapısı, acil çıkış kapısı, asansör kapısı giriş kapısı ve bahçe kapısı gibi çeşitleri yapan MKS Metal; sac kapı, alüminyum kapı ve kasalarının imalatı ile uğraşmaktadır. Dayanıklı yapısı, kolay montaj özelliği, paslanmaz, ısıya dayanıklı, kırılmaz, çizilmez, kolay temizlenir yapısı gibi uzayıp giden avantajlara sahip olan bu kapı çeşitleri, okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi büyük ve kalabalık mekanlar için en ideal olanlarıdır. Sadece dayanıklı ve ucuz olma özellikleri ile değil, şık mekanlar ve estetik kaygı güdülen alanlar için dekore de edilebilen sac kapı ve alüminyum kapı modelleri, istenen renklere boyanabilme özelliklerine de sahiptir.

Yaşam alanlarımızın bölmelerini birbirinden ayıran ve özeli gizleyici yapıya sahip olan kapıların, şık görünümü, dayanıklı ve uzun ömürlü olması birazda üzerinde barındırdığı kapı aksesuarlarına bağlıdır. Kapı kilitleri, kilit sistemleri, anahtar sistemleri ve kapı menteşeleri olmak üzere kapının kullanımı ve üzerine yüklenen misyonu yerine getirmesi için şart olan malzemeler, kapı yapımının ve kapıyı amacına uygun kullanımını sağlayan bir diğer önemli unsurlarıdır. Kapıların şıklığının asıl göstergesi olan kapı kolları ve kapı tokmaklarının dizaynı ve kalitesi de dayanıklı ve dekoratif kapıların olmazsa olmaz unsurlarındandır. Daha çok giriş kapısı olarak tasarlanan kapıların önemli parçaları olan; kapı numaraları, kapı dürbünleri, kapı tak takları ve kapı tutucuları, ev kapılarının en vaz geçilmez unsurlarıdır.

Kapıların görselliğini ve emniyetini tamamlayıcı olarak kullanılan bu unsurların yanı sıra bir de kapının işlemesini, açılıp kapanmasını sağlayan kapı menteşeleri, kapı altı giyotinleri, kapı filtreleri ve kapı bağlantı elemanları vardır ki kapıyı kapı kasasına bağlayan ve ayakta durmasını sağlayan sistemler bunlardır. Orta kayıt takozu, ispanyolet karşılık elemanları da bir diğer önemli kapı aksesuarlarıdır. İşte kapıyı kapı yapan ve ona koruyucu ve gizleyici özellikleri katmanın yanı sıra şık ve dekoratif bir objeye dönüştüren kapı aksesuarlarıdır. Yaptığımız kapı ve kapı kasalarını işe yarar hale getiren ve tamamlayan kapı aksesuarlarının dizayn ve imalatlarını da MKS metal olarak biz yapıyoruz. Kaliteli kapı aksesuarları olduğu kadar ucuz kapı aksesuarları da üreten firmamız, kapı aksesuar fiyatları konusunda en mütevazi davranan kuruluştur.
picture

İletişim

TELEFON : 0216 496 61 62 - 0216 374 86 70
0216 374 17 10
Fax: +90 ( 216 ) 496 06 11
Email: bilgi@mksmetal.com.tr
Adres: TOPSELVİ MAH.ESKİ YAKACIK YOLU
İHSAN SOK. NO:6 KARTAL /İSTANBUL