Yangın Kapıları Sac Kapılar ve Aksesuarları

SAC KAPI KASALARI

İnşaat sektörünün gelişip güçlenmesi ile birlikte, bu alanlarda kullanılan yapı malzemeleri de form değiştirmeye başladı. Estetik olmasının yanı sıra, ucuz olması, montaj kolaylığına sahip olması, seri üretime elverişli olması ve dayanıklı olması, başlıca kurallar haline geldi. İnşaat alanlarının ve yaşam alanlarımızın en önemli ayrıntıları olan ve çoğu zaman özeli örten araçlar olan kapılar da boyut değiştirerek, daha farklı modellere ve yapılara bürünmeye başladılar. Dayanıksız yapısı, işçiliğinin zor olması ve ekonomik külfeti nedeni ile bundan önceki dönemlerde tek geçilen ve en çok tercih gören ahşap kapılar yerini daha çevreci yapıya sahip olan sac kapılara ve sac kapı kasalarına bıraktı.

Her ölçüye uygulanabilen ve kolay montaj özelliğine sahip olan sac kapı kasalar; darbelere, çizilmeye ve neme dayanıklı yapısı ile ilk tercih sebebi olmaya başladı. Statik boya özelliği sayesinde her renk de üretilebilen renkli sac kapı kasaları, kolay temizlenebilme ve paslanmaz özelliğe sahip yapısı ile de ev hanımlarının öncelikli tercihi haline geldi. Dayanıklı yapısı ile daha çok; okul, hastane, sinema, alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamlar için uygun olan sac kapılar ve kapı kasaları, yoğunlukla acil çıkış kapıları ve yangın kapıları olarak tasarlanmaktadır. Estetik kaygı güdülen mekanlar için ahşap görünümlü olarak da tasarlanabilen kasalar, kullanılacağı alanların konseptlerine göre renklendirme seçeneğine de sahiptir.

Tercihe ve kullanılacağı alanların özelliklerine göre; tek kanatlı sac kapı kasası, çift kapı kanatlı sac kapı kasası olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Buna ilave olarak eklenen özelliklere göre; ara kayıtlı sac kapı kasası, ara kayıt boşluklu sac kapı kasası ve ara kayıt boşluklu çift kanat sac kapı kasası gibi çeşitlere bürünen sac kasalar üreten firmamız, bu alanda çok geniş bir renk ve ürün yelpazesine sahiptir. Alanında deneyimli ve uzman olan bir ekiple çalışan firmamız, pek çok büyük ve kendisini kanıtlamış ünlü firma ile çalışarak başarısını perçinlemiştir. Sac kapı kasası ihtiyacınızın boyutu ne olursa olsun yeterli kapasiteye sahip olan firmamız, her türlü büyük organizasyonların altından kalkacak kapasiteye sahiptir.

Müşteri memnuniyetini en önemli misyonu olarak belirleyen ve kaliteli sac kapı kasası yapmakla kalmayıp ucuz sac kapı kasaları da üreten firmamız, aldığı işleri tam zamanında teslim etmeye özen göstererek müşterilerini mağdur etmemeye özen göstermektedir. Duvar kalınlığına göre ayarlanabilen, fitilli sac kapı kasaları, fitilsiz sac kapı kasaları, köşe pahalı sac kapı kasaları ve köşe pahasız sac kapı kasalarının imalatını yaparak her yapıya uygun sac kapı kasaları pazarlamaktadır.
picture

İletişim

TELEFON : 0216 496 61 62 - 0216 374 86 70
0216 374 17 10
Fax: +90 ( 216 ) 496 06 11
Email: bilgi@mksmetal.com.tr
Adres: TOPSELVİ MAH.ESKİ YAKACIK YOLU
İHSAN SOK. NO:6 KARTAL /İSTANBUL